Uczniowie ZSP finalistami Olimpiady Budowlanej

Wspólne zdjęcie Wspólne zdjęcie ZSP
Opublikowane w Oświata

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim jest niewątpliwie szkołą sukcesu, czego potwierdzeniem jest uzyskiwanie corocznie przez wielu uczniów tytułów laureatów i finalistów olimpiad i konkursów.

- Z przyjemnością informuję o kolejnym sukcesie naszych uczniów – mówi dyrektor szkoły Grażyna Dzida – X FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY BUDOWLANEJ „BUDUJ Z PASJĄ”, który odbył się w Wieluniu w dniach 28-30 maja 2021r. dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim zakończył się bardzo pomyślnie. Uczniowie klasy trzeciej Technikum budowlanego Marcin Siudaj i Mikołaj Jędruszczak znaleźli się w pierwszej dziesiątce najlepszych drużyn Polski zajmując 7 miejsce w finale olimpiady.

To były trzy niesamowite dni - trzydziestu najlepszych w Polce uczniów szkół budowlanych musiało stawić czoła zadaniom przygotowanym przez międzynarodową firmę Saint-Gobain. Reprezentanci ZSP świetnie poradzili sobie zarówno w części praktycznej, jak i teoretycznej. Ostatniego dnia olimpiady, 30 maja 2021 r. odbyła się Uroczysta Gala – wręczenie nagród i dyplomów.

Wszyscy goście, uczestnicy i opiekunowie mogli też uczestniczyć w branżowych szkoleniach przeprowadzonych przez firmy: ISOVER, Rigips, Weber, Kubala, Blue Dolphin oraz Wienerberger.

Uczniów ZSP przygotowali do udziału w olimpiadzie nauczyciele przedmiotów budowlanych: Ewelina Kozyra–Sikorska oraz Janusz Ratajczyk.

Jeszcze raz gratulujemy Finalistom z ZSP oraz nauczycielom i życzymy kolejnych sukcesów!

Zawarcie umów na przebudowę dróg powiatowych w gminie Komarówka Podlaska o łącznej długości ponad 10 kilometrów

Zawarcie umów na przebudowę dróg po…

28 Mar 2024 Wiadomości ze Starostwa