Trwa termomodernizacja budynku Starostwa Powiatowego

Tabliczka "Teren budowy, wstęp wzbroniony" Tabliczka "Teren budowy, wstęp wzbroniony" fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Od poniedziałku, 7 czerwca br. rozpoczęły się prace budowlane przy siedzibie Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim.

Przypominamy, że w wyniku złożenia najkorzystniejszej oferty w przetargu, 22 kwietnia 2021 r. Powiat Radzyński zawarł umowę z Firmą „POL-BUD” Jacek Poleszak na wykonanie termomodernizacji budynku użyteczności publicznej Powiatu Radzyńskiego, a tym samym wykonanie robót budowlanych: docieplenia elewacji i dachu, wymiany stolarki, wymiany instalacji CO, CWU i oświetlenia, montaż instalacji wentylacji mechanicznej oraz remontu pomieszczeń.

Prace zostały podzielone na dwa zadania:

Zadanie nr 1 – termomodernizacja budynku użyteczności publicznej

Zadanie nr 2 – remont pomieszczeń biurowych w  Starostwie Powiatowym.

Całkowity koszt inwestycji to: 1 294 744, 32 zł z czego dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego wynosi 85% kosztów kwalifikowalnych.

Firma POL-BUD ma 9 miesięcy na wykonanie tego zadania od daty zawarcia umowy.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogą wystąpić podczas remontu budynku Starostwa Powiatowego.

Ostatnio modyfikowany środa, 09 czerwiec 2021 09:01

Sprawozdanie z pracy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim

Sprawozdanie z pracy Samodzielnego …

11 Cze 2021 Ogłoszenia/Komunikaty