Zapraszamy do udziału w konkursie dla dzieci "Złap Rybkę"

Ilustracja konkursowa - Złap rybkę Ilustracja konkursowa - Złap rybkę Urząd Marszałkowski w Lublinie
Opublikowane w Powiat wspiera

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie organizuje Konkurs dla dzieci „Złap rybkę”. Konkurs ma na celu promocję potencjału i tradycji rybackich województwa lubelskiego i upowszechnianie wśród dzieci wiedzy o rybach słodkowodnych występujących w wodach województwa lubelskiego.

Zadanie konkursowe to przedstawienie swoich pasji związanych z rybami i wędkarstwem, a także przedstawienie ciekawych historii, wypraw i przygód oraz podzielenie się wiedzą na temat życia ryb, ciekawostkami, np. które ryby żyją najdłużej, są największe, rzadko występują lub są pod ochroną.

Zachęcamy do przedstawienia historii, przygód, spotkań lub pasji związanych z rybami, rybactwem, wędkarstwem, obserwacją ich środowiska naturalnego i ciekawostkami z życia ryb.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci zamieszkujących teren województwa lubelskiego, i odbywał się będzie w dwóch kategoriach wiekowych:

pierwsza: dzieci w wieku 7-11 lat

druga: dzieci w wieku 12-15 lat

Zgłoszenia prac do konkursu można dokonać za pomocą poczty:

1. elektronicznej na adres e-mailowy Sekretariatu Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWL w Lublinie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając w tytule wiadomości hasło: Konkurs „Złap rybkę”,
  2. lub tradycyjnej na adres: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Grottgera 4, 20-029 Lublin, z dopiskiem: Konkurs „Złap rybkę”.

Zgłoszenie prac do konkursu należy przesłać w terminie do dnia 18 czerwca 2021 roku, natomiast ogłoszenie wyników konkursu nastąpi dnia 5 lipca br., wszelkich informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWL w Lublinie, tel. 81 44 16 532.

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 14 czerwiec 2021 08:32

Dzień Edukacji Narodowej 2021

15 Paź 2021 Wiadomości ze Starostwa

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Gmin i Powiatu Radzyńskiego