Za nami VIII Noworoczna Gala Akordeonowa 2021

Arti Sentemo po występie na scenie Arti Sentemo po występie na scenie fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera

4 lipca br. punkt 19.00 na sali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II odbyła się VIII Noworoczna Gala Akordeonowa 2021, podczas której na scenie wystąpiła kameralna orkiestra Arti Sentemo z Radzynia Podlaskiego.

Wydarzenie zgromadziło pokaźną ilość fanów młodych artystów, którzy przyszli usłyszeć co nowego zaserwuje im orkiestra pod batutą Zbigniewa Czuryły. Coroczna Gala Akordeonowa odbywa się w styczniu, jednak w tym roku, przez obostrzenia związane z pandemią COVID-19 impreza została przełożona na początek wakacji.

Orkiestra zagrała ponad dwugodzinny koncert. Gościem specjalnym był solista, Dawid Siwiecki - zwycięzca programu "Wirtuozi V4+. Międzynarodowy Talent Show". Podczas wydarzenia usłyszeliśmy muzykę klasyczną, filmową oraz rozrywkową. Premierowo radzyńska publiczność usłyszała walca z filmu „Trędowata”, oraz „Karwanę” Duka Ellingtona. Koncert zakończył się owacjami na stojąco oraz wręczeniem kwiatów.

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 05 lipiec 2021 12:29

Droga Radzyń Podlaski – Zbulitów – Wohyń. Wstęga została przecięta

Droga Radzyń Podlaski – Zbulitów – …

30 Lip 2021 Wiadomości ze Starostwa