101 rocznica Cudu nad Wisłą

Delegacja wieńcowa władz samorządowych Delegacja wieńcowa władz samorządowych fot. Anna Wasak
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

Władze samorządowe Powiatu Radzyńskiego oraz Miasta i Gminy Radzyń Podlaski uczciły rocznicę Bitwy Warszawskiej.

15 sierpnia o godzinie 13:00 w 101 rocznicę Bitwy Warszawskiej Burmistrz Miasta Radzyń Podlaski Jerzy Rębek, Wicestarosta Radzyński Michał Zając, Przewodniczący Rady Powiatu Radzyńskiego Robert Mazurek, Wicewójt Gminy Radzyń Podlaski Anna Grochoła oraz Radny Rady Miasta Radzyń Podlaski Jarosław Zaprzalski złożyli wieniec pod pomnikiem Niepodległości.

W obchodach Cudu nad Wisłą wzięli także udział uczestnicy Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym, który odbył się w godzinach porannych tego samego dnia.

fot. Anna Wasak

Ostatnio modyfikowany wtorek, 24 sierpień 2021 07:26

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego

Starosta Radzyński Szczepan Niebrze…