Już w sobotę „Anielski Koncert” w ramach 26. OSzPA „Oranżeria 2021”

Plakat wydarzenia Plakat wydarzenia ROK
Opublikowane w Powiat wspiera

Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza na „Anielski Koncert”, który odbędzie się w ramach 26. Ogólnopolskich Spotkań z Piosenką Autorską „Oranżeria 2021”. Ma on charakter prestiżowy i dedykowany jest wykonawcom o rozpoznanym już, wysokim poziomie artystycznym. Początek 28 sierpnia br. o godz. 13.00 w sali widowiskowo-kinowej ROK. Wstęp wolny.

Naboru wykonawców do koncertu dokonała Rada Programowa festiwalu pod przewodnictwem Jana Kondraka. Przed radzyńską publicznością zaprezentuje się Adam Szabat, Dawid Gębala, Magdalena Kuraś oraz zespoły „Nic Wielkiego” i „Backstage”. - Każdy wykona trzy autorskie utwory słowno-muzyczne w języku polskim. Oryginalne, stworzone przez siebie lub w ramach zespołu prezentującego się na scenie - powiedział nam Robert Mazurek, dyrektor ROK. Organizatorzy dopuszczają możliwość wykonania jednego „coveru” ale z własnym opracowaniem aranżacyjnym i tłumaczeniem na język polski.

Nagroda Starosty Radzyńskiego

Powołane przez organizatora jury rozdysponuje pomiędzy wykonawców nagrody specjalne za szczególne walory prezentacji. Ponadto przyznana zostanie nagroda publiczności – Anioł Łagodności im. Agaty Budzyńskiej. Wręczenie nagród odbędzie się wieczorem, przed koncertem Stanisławy Celińskiej.

Plakat wydarzenia

Ostatnio modyfikowany środa, 25 sierpień 2021 11:50