Mieszkaniec Powiatu Radzyńskiego - Dawid Śliwiński potrzebuje pomocy!

Chorujący Dawid Chorujący Dawid zbiorka.pl
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 157 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

PILNIE! Zbiórka zwolniła – choroba postępuje... Błagam, uratuj mnie!

Kochani, minął miesiąc zbiorki. Niestety czas nieubłaganie ucieka, a zbiórka znacznie zwolniła...

Moje i żony serce krzyczy z rozpaczy. Jesteśmy zdesperowani i bezsilni wobec tak nierównego przeciwnika, jakim jest chłoniak.

Guzy cały czas rosną, a ból w klatce piersiowej jest coraz większy! Z każdym dniem czuje coraz większy nacisk guzów na płuca i serce...

Dawid Śliwiński

Terapia Car-T musi być podana jak najszybciej by zatrzymać chorobe. Dziękuje Ci z całych sil mojego sera za Twój czas, zaangażowanie i wsparcie.

To, że jesteś ze mną, że otacza mnie tyle dobra, że tyle nieznajomych ludzi oddaje mi swój czas i serce, sprawia, że ogarnia mnie wzruszenie. Nie spoczniemy, póki nie będziemy mogli wysłać Wam wiadomości, ze się udało.

Zwracamy się wiec z apelem- pomóż mnie uratować. W Tobie pokładam nadzieje.
Dawid


Opis zbiórki

Leczenie, na które zbieram, często nazywane jest terapią ostatniej szansy. Trzy razy miałem swoją szansę i trzy razy przegrałem z tą straszną chorobą. Za każdym razem kiedy lekarze wdrażali leczenie, byłem słabszy, wyniszczony przez chorobę. Leczenie Car T-cells uratowało już życie wielu osobom. Dla mnie to jedyna szansa, dlatego proszą Was o ratunek!

Mam na imię Dawid. We wrześniu 2019r. zdiagnozowano u mnie chłoniaka śródpiersia z dużych komórek typu B. Początkowo największy guz w śródpiersiu miał wymiary 14,8x7,3 cm.

Do tej pory zastosowano trzy linie leczenia: terapia wg GMALL, R-CHOP, GemOx. Niestety stwierdzono oporność na podjęte leczenie. W rezultacie największy guz zmniejszył się do 6 cm, ale pojawiło się wiele nowych. Włączono mnie do badania klinicznego z przeciwciałem bispecyficznym anty CD20/anty CD3. Terapia została przerwana ze względu na COVID-19, z którym borykam się od listopada 2020r.

Dawid Śliwiński

Leczeniu towarzyszyły ciężkie powikłania neurologiczne: ogromne bóle głowy i całego ciała, aż do braku kontaktu i majaczenia. Obecnie utrzymuje się wiele guzów, m.in. na płucach o wymiarach 47x19 mm i w śródpiersiu – 61x53 mm.

W tym momencie jedynym ratunkiem jest kosztowna terapia CAR T-cells. Metoda ta polega na pobraniu z mojego organizmu limfocytów T, wysłaniu ich do USA, gdzie zostaną wyspecjalizowane do walki z moim nowotworem, a następnie wszczepione mi ponownie. Jest to skuteczna i bardzo droga metoda leczenia.

Dawid Śliwiński

Leczenie może być zrealizowane w NIO Gliwice pod warunkiem zgromadzenia odpowiednich środków. Aktualny koszt leku wynosi ponad 1,5mln. Walczę z czasem o życie, ale sam nie mam szans. Bez leczenia mój organizm kolejny raz się już nie podniesie. 

Bardzo proszę o pomoc w zebraniu tej kwoty, bo wiem, że w pojedynkę nic nie zdziałam! Sam nie dam rady wygrać z nowotworem i czasem, który ucieka. Mam dopiero 29 lat, rok temu wziąłem ślub – chcę żyć, po prostu żyć! Dlatego proszę bądźcie ze mną i pomóżcie mi wygrać tę walkę.

Dawid 

––––––––––

Strona Dawida na Facebooku – KLIK

Link do zbiórki - KLIK

Ostatnio modyfikowany poniedziałek, 06 wrzesień 2021 18:39

Najczęściej czytane

Spotkanie Rodziny Szkół Jana Pawła II
Informacja Wicestarosty dotycząca szczepień przeciw grypie

Informacja Wicestarosty dotycząca s…

27 Wrz 2021 Ogłoszenia/Komunikaty

Szczepieniobus w Powiecie Radzyńskim

Szczepieniobus w Powiecie Radzyński…

27 Wrz 2021 Ogłoszenia/Komunikaty

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu