Biała Niedziela w Powiecie Radzyńskim

"Niedzielna drużyna lekarska” przy I LO "Niedzielna drużyna lekarska” przy I LO płk Bogusław Piątek
Opublikowane w Wiadomości
(1 Głos)

Powiat Radzyński we współpracy z Miastem Radzyń Podlaski w niedzielę, 5 września br. zorganizowali „Białą Niedzielę”.

Do I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim przybyli specjaliści z 1 Wojskowego Szpitala w Lublinie, którzy udzielali konsultacji lekarskich oraz wykonywali podstawowe badania diagnostyczne mieszkańcom powiatu radzyńskiego. “Biała Niedziela” została przeprowadza dzięki osobistemu zaangażowaniu Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego oraz Burmistrza Miasta Jerzego Rębka. Organizację badań wizytował Komendant Szpitala płk dr n. biol. Aleksander Michalski.

“Biała Niedziela”  już po raz kolejny zorganizowana została w budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim. Po zakończeniu badań Komendant Szpitala podziękował “niedzielnej drużynie lekarskiej” za zaangażowanie w organizację przedsięwzięcia.

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskieg…

28 Mar 2024 Powiat wspiera

„Co żyje i hasa na polach i w lasach Ziemi Lubelskiej”