Starosta wsparł młodzików z Domaszewnicy

Starosta wraz drużyną młodzików młodszych, prezesem i trenerem Starosta wraz drużyną młodzików młodszych, prezesem i trenerem fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Powiat wspiera

11 września br. Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski oficjalnie przekazał stroje sportowe oraz komplet piłek dla drużyny młodzików młodszych z Klubu Sportowego Absolwent w Domaszewnicy.

Gminny Klub Sportowy Absolwent Domaszewnica powstał w 2002 roku. Od początku działalności przez ich szeregi przeszło ponad kilkaset dzieci i młodzieży z terenu gminy Ulan Majorat. Klub zrzesza około 20 zawodników stanowiących grupę seniorów. Zarząd klubu stawia przed sobą ambitne plany rozwoju. Od 2021 roku powstała nowa sekcja piłkarska młodzika młodszego, są to chłopcy (15 dzieci) w wieku od 8 do 11 lat. Zarząd Powiatu Radzyńskiego postanowił wspomóc młodych adeptów piłki nożnej zakupując dla nich stroje sportowe oraz piłki.

Najmłodsi nie kryli radości z dużego wyróżnienia jakim jest możliwość grania w koszulkach własnego klubu.

Ostatnio modyfikowany wtorek, 14 wrzesień 2021 08:36

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Radzyńskiego - 26 kwietnia 2024

Zaproszenie na sesję Rady Powiatu R…

19 Kwi 2024 Ogłoszenia/Komunikaty