Radzyńskie Stowarzyszenie „Podróżnik” uhonorowane tytułem „Mały Ambasador” Województwa Lubelskiego

Gala III Lubelskie Forum NGO 2021 Gala III Lubelskie Forum NGO 2021 Lubelskie.pl
Opublikowane w Wiadomości

W dniach 21-22 września 2021 r. odbyło się VIII Lubelskie Forum NGO 2021. Celem imprezy było stworzenie przestrzeni do wymiany doświadczeń oraz wzajemna inspiracja do dalszego działania dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, podmiotów ekonomii społecznej i liderów społeczności lokalnych. Ponadto podczas forum wręczono nagrody organizacjom pozarządowym, samorządom i liderom społeczności lokalnych. W gronie wyróżnionych znalazło się Radzyńskie Stowarzyszenie „Podróżnik”.

Nagrody wręczono podczas uroczystej gali odbywającej się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Wyróżnienie w kategorii „Organizacja pozarządowa promująca trzeci sektor i Województwo Lubelskie (Mały Ambasador)” otrzymało Radzyńskie Stowarzyszenie „Podróżnik”. Nagrodę, z rąk Przewodniczącego Rady Działalności Pożytku Publicznego Ryszarda Szczygła oraz Wicemarszałka Województwa Lubelskiego Zbigniewa Wojciechowskiego, odebrał Prezes Stowarzyszenia Robert Mazurek.

Gratulujemy!

Dzień Edukacji Narodowej 2021

15 Paź 2021 Wiadomości ze Starostwa

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Gmin i Powiatu Radzyńskiego