#ZadbajOZdrowie - zaszczep się!

Ilustracja "Szczepieniobus w województwie lubelskim" Ilustracja "Szczepieniobus w województwie lubelskim" gov.pl
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

W najbliższy czwartek, 14 października, mieszkańcy powiatu radzyńskiego będą mieli kolejną okazję do zaszczepienia się w ramach akcji informacyjno-edukacyjnej #ZadbajOZdrowie.

Tego dnia w godzinach od 9:00 do 16:00 przy budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Ulanie-Majoracie będzie funkcjonował mobilny punkt szczepień (szczepieniobus), w którym wszyscy zainteresowani będą mogli zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson, bez wcześniejszego umawiania się czy zapisywania na konkretną godzinę. Wystarczy zabrać ze sobą dowód osobisty.

Szczepienia przeciw COVID–19 to jedyny sposób na pokonanie pandemii i powrót do normalności.

ZADBAJMY O ZDROWIE SWOJE, NASZYCH DZIECI I BLISKICH.

Ostatnio modyfikowany piątek, 08 październik 2021 07:47