Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!

To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji znajdziesz tutaj. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu, a nie tylko dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie - może dzięki Tobie odkryją ją też inni :)

24 czerwca br. skończył się rok szkolny 2021/22. Uczniowie polskich szkół mają upragnione wakacje.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II oraz w I Liceum Ogólnokształcącym w Radzyniu Podlaskim.

Na uprzątniętym przez wolontariuszy z inicjatywy Radzyńskiego Towarzystwa Regionalnego cmentarzu żydowskim po raz pierwszy odbyły się obchody 80. rocznicy akcji Reinhard. Wydarzenie zostało zorganizowane przez RTR pod przewodnictwem Tadeusza Pietrasa.

W uroczystości udział wzięli: Starostwa Radzyński Szczepan Niebrzegowski wraz ze swoim zastępcą Michałem Zającem, Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek oraz osoby reprezentujące Gminę Wyznaniową Żydowską w Warszawie, Rabin Jehoszua Ellis oraz koordynator projektów Andrzej Jankowski, a także społeczność Radzynia Podlaskiego.

Motopiknik 2022

Przed nami 23. edycja Motopikniku 2022.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. Szczegóły na plakacie.