AP

Z inicjatywy Wojewody Lubelskiego Lecha Sprawki, na terenie województwa lubelskiego prowadzona jest akcja informacyjno-edukacyjna "Zadbaj o zdrowie".

Jej ważnym elementem są szczepienia profilaktyczne. W ramach akcji prowadzone są szczepienia przeciw COVID-19 w dwóch mobilnych punktach szczepień (ambulans - "szczepieniobus"), w którym wszyscy zainteresowani będą mogli zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson, bez wcześniejszego umawiania się czy zapisywania na konkretną godzinę. Szczepieniobusy będą lokalizowane w gminach z najniższym procentem wyszczepialności mieszkańców oraz podczas większych wydarzeń plenerowych.

Pozostałe tagi

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym plakatem:

Pozostałe tagi

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim prowadzi nabór kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej!

Jeżeli chcesz otoczyć opieką i miłością dziecko osierocone lub osamotnione, które marzy, by dorastać w rodzinie, zgłoś się. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radzyniu Podlaskim- Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej w powiecie radzyńskim prowadzi stały nabór kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej, którzy gotowi są podjąć opiekę nad pokrzywdzonymi przez los dziećmi. Dzieci, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich rodzinach, jest ciągle bardzo dużo. Oczekują one na rodziny, które chciałyby je przyjąć i obdarować ciepłem rodzinnym.

Pozostałe tagi

W poniedziałek, 17 maja, startuje nabór do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022. Uczniowie mogą składać wnioski o przyjęcie do szkoły do 21 czerwca. Wyniki naboru zostaną ogłoszone 22 lipca, zaś w sierpniu odbędzie rekrutacja uzupełniająca.

Rekrutacja do czteroletnich liceów ogólnokształcących, pięcioletnich techników i trzyletnich branżowych szkół I stopnia prowadzonych przez Powiat Radzyński na rok szkolny 2021/2022 będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego. Istnieje również możliwość złożenia wniosku drogą tradycyjną.

Wniosek można pobrać niżej w zakładce Pliki do pobrania, można go również otrzymać w szkole ponadpodstawowej, po czym należy go wypełnić, podpisać czytelnie i złożyć w sekretariacie szkoły.

Pracownik szkoły wprowadzi wszystkie dane zawarte we wniosku do systemu elektronicznego.

Aby skorzystać z elektronicznego systemu naboru wchodzimy na stronę: https://lubelszczyzna.edu.com.pl/kandydat/app/. Podstawową czynnością jest wypełnienie i zapisanie wniosku. W tym momencie zostanie utworzone konto w systemie Nabór (dane należy zachować do logowania!).

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek, Pielęgniarzy i Położnych

składamy serdeczne podziękowania za opiekę

nad pacjentami w każdym dniu tej ofiarnej służby.

Życzymy, aby Wasze oddanie zwróciło się we wdzięczności i zwykłym ludzkim uśmiechu pacjentów.

Zdrowia, pomyślności w realizacji planów oraz spełnienia marzeń.

Droga Radzyń Podlaski – Zbulitów – Wohyń. Wstęga została przecięta

Droga Radzyń Podlaski – Zbulitów – …

30 Lip 2021 Wiadomości ze Starostwa

Konkurs pn. „Nagroda Trzeciego Sektora”