JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 45.

ASF w odwrocie

• Lut 23, 2018

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Radzyniu Podlaskim informuje o ukazaniu się Rozporządzenia nr 2 Wojewody Lubelskiego z dnia 23 lutego 2018 r. w sprawie uchylenia rozporządzenia Nr 1 Wojewody Lubelskiego z dnia 17 stycznia 2018 r. w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatu radzyńskiego i parczewskiego. Zgodnie z w ww. rozporządzeniem zniesiono obszar zapowietrzony i zagrożony na terenie części gmin Komarówka Podlaska i Wohyń.

Pozostałe tagi

Gore Gwiazda Jezusowi

Finał II Wojewódzkiego Konkursu Kolędowego w Radzyniu Podlaskim

Finałowy koncert Konkursu odbędzie się 21 stycznia 2018 r. w hali sportowo-widowiskowej przy ul. W. Sikorskiego 15, początek o godz. 17:00.

W Konkursie bierze udział 15 młodych wokalistów z terenu województwa lubelskiego wyłonionych przez profesjonalną komisję po przesłuchaniu nagrań nadesłanych do Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie –  głównego organizatora Konkursu.

Pozostałe tagi

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego

Starosta Radzyński Szczepan Niebrze…

27 Maj 2024 Wiadomości ze Starostwa