MM

14 października br. obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej - polskie święto oświaty i szkolnictwa zwane również Dniem Nauczyciela.

W polskich szkołach odbywają się wtedy uroczyste apele, które są idealną okazją do złożenia podziękowań nauczycielom, wychowawcom i pedagogom. Tego dnia Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski wraz z Wicestarostą Michałem Zającem uczestniczył w uroczystościach szkolnych, w placówkach, których organem prowadzącym jest Powiat Radzyński.

Pozostałe tagi

Zachęcamy do przeczytania Komunikatu Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy w związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego:

Pismo

Pozostałe tagi

Zakończył się remont drogi powiatowej nr 1246L Czemierniki – Świerże na ponad trzykilometrowym odcinku.

W ramach remontu wykonano:

1. Wzmocnienie istniejącej nawierzchni kruszywem łamanym 0/32,5 mm (na odcinku ok. 400,00 m).
  2. Wyrównanie istniejącej nawierzchni masą min.-asfaltową w ilości 75 kg/m².
  3. Wykonanie warstwy ścieralnej z masy min.-asfaltowej w ilości 100 kg/m².
  4. Uzupełnienie i wyprofilowanie poboczy gruntowych.
Pozostałe tagi

Zachęcamy do uczestnictwa w Nocy Bibliotek 2021 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 16 października 2021r. o godz. 19.00 w czytelni MBP. Tegoroczna edycja nosi hasło „Czytanie wzmacnia”.

Serdecznie zapraszamy!

Pozostałe tagi

Zakończono prace przy remoncie drogi powiatowej nr 1219L Wola Chomejowa do granic powiatu w tej samej miejscowości. Wyremontowany odcinek ma długość 1 530 m.

W ramach remontu wykonano:

1. Wyrównanie istniejącej nawierzchni masą mineralno – asfaltową w ilości 75 kg/m².
  2. Wykonanie warstwy ścieralnej z masy mineralno – asfaltowej w ilości 100 kg/m².
  3. Uzupełnienie i wyprofilowanie poboczy.

Dzień Edukacji Narodowej 2021

15 Paź 2021 Wiadomości ze Starostwa

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Gmin i Powiatu Radzyńskiego

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsul…