Sukces uczniów z I LO w Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH

I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim I LO
Opublikowane w Oświata

Z wielką satysfakcją informujemy, iż Natalia Danilczuk, Wojciech Kukiełka, Rafał Musiatowicz oraz Mateusz Skrzypczak – uczniowie klas z rozszerzoną fizyką z I LO w Radzyniu Podlaskim - awansowali do półfinału Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH w dziedzinie fizyki.

Warto podkreślić, iż laureaci Olimpiady przyjmowani są na studia w AGH w Krakowie z pominięciem procedury rekrutacyjnej. Trzymamy kciuki, aby nasi reprezentanci ukończyli Olimpiadę z INDEKSAMI.

Uczniom i ich nauczycielom – Pani Barbarze Nieścioruk oraz Panu Leszkowi Szalastowi - serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szczególne gratulacje kierujemy dodatkowo pod adresem Wojciecha Kukiełki, który do wielu znaczących osiągnięć w konkursach matematycznych i fizycznych w ubiegłych latach dokłada w bieżącym roku szkolnym kolejne. Wojtek awansował także do półfinałów ogólnopolskich: w LXV Olimpiadzie Astronomicznej, 70. Olimpiadzie Fizycznej oraz Ogólnopolskiej Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH z matematyki.

Więcej z kategorii: Tropem przeszłości w ZSP »

Wieczornica ku czci Świętego Jana Pawła II
Powiatowe Obchody Dnia Strażaka 2024: Uroczystość pełna honorów i awansów

Powiatowe Obchody Dnia Strażaka 202…