E-INFORMATOR POWIATOWY

Gratulacje i podziękowania od Kuratora Oświaty (dział - Informacje różne)

Dodał: Administrator. | Data publikacji:  16.10.2009r. | Czytano: 819 razy. |

Gratulacje i podziękowania dla delegacji Powiatu Radzyńskiego za uświetnienie I Europejskiego Kongresu Szkół Rolniczych, który odbył się na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, na ręce Starosty Radzyńskiego Jerzego Kułaka złożył Lubelski Kurator Oświaty Krzysztof Babisz.

List  Krzysztofa Babisza Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Foto: 
List Krzysztofa Babisza Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Delegację Powiatu Radzyńskiego stanowili nauczyciele i uczniowie pionu gastronomicznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim na czele z dyrektorem Zdzisławem Janusem.

Im to w szczególności w liście przesłanym do Starosty Radzyńskiego Lubelski Kurator wyraża uznanie i składa gratulacje za "bogatą prezentację potraw i sympatyczną obsługę uczestników Kongresu. Estetyka przygotowania potraw i ich doskonały smak spotkały się z wielkim uznaniem.

W liście czytamy również, że:

Dzięki wsparciu organizacyjnemu ze strony Pana Starosty Radzyńskiego impreza zyskała atrakcyjną formę i godną oprawę, co spotkało się z dużym uznaniem gości i uczestników konferencji.

Zaangażowanie w powyższe przedsięwzięcie świadczy o żywym zainteresowaniu edukacją rolniczą, wspieraniem jej rozwoju, tak bardzo ważnego dla przyszłości rolnictwa na Lubelszczyźnie oraz trosce o edukację ustawiczną mieszkańców wsi.

 

O udziale delegacji Powiatu Radzyńskiego w I Europejskim Kongresie Szkół Rolniczych pisaliśmy w artykule „Indyk z Radzynia” na Europejskim Kongresie Szkół Rolniczych

Zobacz treść listu

« powrót  

 
© Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim (2007 - 2017) •   21-300 Radzyń Podlaski, Pl. I. Potockiego 1
Created by B|SOZON  validor css

Tworzenie strony:  0.05 s.