Mazowieckie: UKS „Nike” Ciechanów1, UMKS „Orlęta” Zwoleń 2, KS „Victoria” Piaseczno 3, UKS „Szczypiorniak” Lesznowola1, LUKS „Lider” Winnica1, UKS „Grom” Wieniawa1, PSP1 Przysucha2, UKS „Niedźwiadek” Węgrów1,
Świętokrzyskie: KS „ PGE Vive” Kielce 3,
Podlaskie: UKS „Kangur” Siemiatycze 1, TS Siemiatycze2, UKS „50” Białystok 2,
Podkarpackie: UKS „Handball” Posada Górna1,
Warmińsko – Mazurskie: MUKS „Omega” Mrągowo 2, MDK Bartoszyce 1,MKS MOSIR Kętrzyn 1
Lubelskie: UKS „Dwójka” Łuków 1, MKS Biłgoraj1, KMKS Krasnik1, UKS „Bursa” Puławy 3, AZS UMCS Lubin 2, KS „Unia” Lublin2, UKS „Jutrzenka” Zwierzyniec 1, MKS „Padwa” Zamość 2, UKS „Jedynka” Łuków 4, UKS „Piątka” Łuków 2,UKS „Sprint” Ulan- Majorat 4 oraz drużyna z Ukrainy
Zawodnicy UKS „Sprint” Ulan - Majorat wystąpią w czterech kategoriach: kategoria dzieci / dziewczęta i chłopcy / - rocz.2005/2006, młodzik/młodziczka - rocz. 2003/2004.
Zawodnicy/zawodniczki rywalizować będą w czterech kategoriach:
KATEGORIA - DZIECI / Dziewczęta – 2005/2006 /
UKS „Grom” Wieniawa
LUKS „Lider” Winnica
UKS „50” Białystok
UKS „Piątka” I Łuków
UKS „Piątka” II Łuków
UKS „Jedynka” Łuków
PSP 1 Przysucha
UKS „Sprint” Ulan-Majorat
KATEGORIA - DZIECI / Chłopcy – 2005/2006 /
UKS „Bursa” Puławy
UKS „Nike” Ciechanów
KS „Unia” Lublin
KS „PGE Vive” Kielce
TS Siemiatycze I
TS Siemiatycze II
UKS „50” Białystok
UKS „Sprint” I Ulan-Majorat
UKS „Jedynka” I Łuków
KS „Victoria” Piaseczno
UKS „Sprint” II Ulan-Majorat
UKS „Jedynka” II Łuków
KATEGORIA - MŁODZICZKA – 2003/2004
KS „Victoria” Piaseczno
UMKS „Orlęta” Zwoleń
MUKS „Omega” Mragowo
UKS „Bursa” Puławy
UKS „Jutrzenka” Zwierzyniec
UKS „Dwójka” Łuków
UKS “Jedynka” Łuków
UKS “Handball” Posada Górna
UKS “Kangur” Siemiatycze
KMKS Kraśnik
KATEGORIA - MŁODZIK – 2003/2004
KS „PGE Vive” Kielce I
KS „PGE Vive” Kielce II
UKS „Bursa” Puławy
MKS „Padwa” I Zamość
MKS „Padwa” II Zamość
UMKS „Orlęta” Zwoleń
MDK Bartoszyce
KS „Victoria” Piaseczno
KU AZS UMCS Lublin I
KU AZS UMCS Lublin II
MUKS „Omega” Mrągowo
HC Vołyń
KS „Unia” Lublin
UKS „Niedźwiadek” Węgrów
MKS Biłgoraj
UKS „Sprint” Ulan-Majorat
MKS MOSIR Kętrzyn
UKS „Jedynka” Łuków
PSP 1 Przysucha
UKS „Szczypiorniak” Lesznowola
Liczba spotkań - 150
Liczba zawodniczek i zawodników – ok. 600
Łączny czas gry na czterech halach sportowych – 65 godzin
Turniej rozgrywany będzie jednocześnie na czterech halach sportowych: ZS w Ulanie – Majoracie / kategoria dzieci – dziewczęta i chłopcy /, I LO w Radzyniu Podlaskim, SP Nr 2 w Łukowie / kategoria młodziczka /oraz w ZSP w Radzyniu Podlaskim , /kategoria młodzik /
w godzinach:
piątek – 1300 – 2200
sobota – 800 – 2200
niedziela – 800 – 1430
1500 – uroczyste zakończenie turnieju w hali ZS w Ulanie - Majoracie
Wszystkie zespoły otrzymają puchary ,dyplomy, pamiątkowe koszulki okolicznościowe. Wręczone również zostaną nagrody indywidualne dla najlepszego strzelca, bramkarza i zawodnika w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz upominki dla najlepszych zawodników w poszczególnych drużynach.
Turniej ma na celu:
- popularyzację piłki ręcznej,
- zachęcenie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu,
- promocja regionu,
- dostarczenie radości ze współzawodnictwa,
- wyłonienie najlepszych zespołów,
- integracja środowiska sportowego.
„Turniej współfinansowany jest przez Powiat Radzyński, Gminę Ulan-Majorat oraz sponsorów.
Kontakt:
Wiesław Zienkiewicz
Prezes i trener UKS „Sprint” Ulan-Majorat
Tel. 692 942 676