Ostatnia sesja VI kadencji Rady Powiatu Radzyńskiego. Podziękowania za wytężoną pracę

Rada Powiatu Radzyńskiego VI Kadencji - zdjęcie wykonane 26.04.2024 r. Rada Powiatu Radzyńskiego VI Kadencji - zdjęcie wykonane 26.04.2024 r. fot. Michał Maliszewski
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

26 kwietnia br. odbyła się LXXV sesja Rady Powiatu Radzyńskiego, będąca ostatnim zgromadzeniem VI kadencji trwającej od 2018 roku. Te obrady były okazją do podsumowań i wyrażenia wdzięczności za lata pracy na rzecz lokalnej społeczności.

Podczas uroczystej sesji, Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski oraz Przewodniczący Rady Robert Mazurek złożyli podziękowania Radnym za ich pięcioletnie zaangażowanie w rozwój powiatu. – Za nami bardzo pracowita kadencja, wyjątkowa i przede wszystkim taka, w której Rada Powiatu Radzyńskiego wielokrotnie wznosiła się ponad wszelkie podziały – podkreślił Starosta Niebrzegowski.

Zakończenie VI kadencji Rady Powiatu Radzyńskiego było momentem refleksji oraz wzajemnego docenienia pracy, która przyniosła liczne korzyści dla lokalnego społeczeństwa. Wspomniano również zmarłych Członków Zarządu – śp. Mieczysława Wagnera i śp. Witolda Korulczyka. Pomimo wielu trudności, jakie niosły te lata, udało się osiągnąć wiele, co z pewnością zostanie zapamiętane przez mieszkańców jako czas owocnej i skutecznej działalności na rzecz Powiatu Radzyńskiego.

Ostatnio modyfikowany piątek, 26 kwiecień 2024 12:43

Święto Narodowe Trzeciego Maja 2024 w Powiecie Radzyńskim

Święto Narodowe Trzeciego Maja 2024…

06 Maj 2024 Wiadomości ze Starostwa