Mikołajki w Starostwie Powiatowym w Radzyniu Podlaskim

wspólne zdjęcie wspólne zdjęcie Izabela Grzybowska
Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa

6 grudnia br. Starosta Radzyński, Szczepan Niebrzegowski wcielił się w rolę Mikołaja i wraz ze „śnieżynkami” z Wydziału Spraw Społecznych w duchu świątecznej tradycji, postanowił obdarować wszystkich pracowników starostwa symbolicznym prezentem – kalendarzami na nadchodzący rok 2024.

Publikacja stanowi nie tylko praktyczny element codziennej organizacji, ale także symbol współpracy i zaangażowania całego zespołu. Kalendarz został starannie zaprojektowany przez pracowników Wydziału Spraw Społecznych z okazji 25-lecia istnienia powiatu radzyńskiego. Ukazuje on dziedzictwo kulturowe i naturalne powiatu radzyńskiego w nieznanej dotąd odsłonie.

Osoby zaangażowane w projekt kalendarza: Michał Maliszewski, Ewelina Fronc, Aleksandra Końko, Magdalena Nieścioruk, Izabela Grzybowska.

Życzenia z okazji Dnia Strażaka

04 Maj 2024 Wiadomości ze Starostwa

Zaproszenie na niezwykłą Noc Muzeów: odkrywanie historii w Woli Osowińskiej

Zaproszenie na niezwykłą Noc Muzeów…