Zawiadomienie o przeprowadzeniu konsultacji

Informacja Informacja Bogdan Sozoniuk
Opublikowane w Ogłoszenia/Komunikaty

Konsultacje projektu uchwały  Rady  Powiatu Radzyńskiego w sprawie zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się w gminnej ewidencji zabytków położnych na terenie Powiatu Radzyńskiego.

Zarząd Powiatu Radzyńskiego na posiedzeniu  w dniu 19.09.2023 r., działając na podstawie uchwały Rady Powiatu w Radzyniu Podlaskim nr XXXVIII/259/2010 z dnia 28 października 2010 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania projektów aktów prawa miejscowego, podjął decyzję o przeprowadzeniu konsultacji projektu uchwały Rady Powiatu Radzyńskiego w sprawie zasad udzielania dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków lub znajdujących się w gminnej ewidencji zabytków położnych na terenie Powiatu Radzyńskiego.

1. Konsultacje będą prowadzone w terminie od 22.09.2023 r. do 06.10.2023 r.
  2. Konsultacje przeprowadza się z podmiotami na terenie Powiatu Radzyńskiego wymienionymi w art. 73 ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami.
  3. Konsultacje będą przeprowadzone w formie zgłaszania uwag i opinii na piśmie za pomocą poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  4. Odpowiedzialnym za przeprowadzenie konsultacji jest Wydział Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim.

Ostatnio modyfikowany piątek, 22 wrzesień 2023 06:42
Pobrane elementy:

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego

Starosta Radzyński Szczepan Niebrze…

27 Maj 2024 Wiadomości ze Starostwa

Dzień Samorządu Terytorialnego 2024