21 luty 2020

Starosta Powiatowy o inwestycjach drogowych na sesji Rady Gminy Radzyń

Opublikowane w Wiadomości ze Starostwa
(1 Głos)

11. lutego br. Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski uczestniczył w XIX Sesji Rady Gminy Radzyń Podlaski.

W swoim wystąpieniu mówił o wysokim poziomie działalności Konserwacyjnej Spółki Wodnej w Radzyniu Podlaskim oraz Ochotniczych Straży Pożarnych mieszczących się na terenie gminy. Starosta Radzyński poinformował o podpisanym dofinansowaniu w kwocie blisko 700 tysięcy złotych na rozbudowę odcinka drogi Białka – Ustrzesz. Inwestycja zostanie zrealizowana jeszcze w tym roku. Podkreślił również planowane przebudowy dróg na drogach: Radzyń – Zabiele – Paszki, Marynin (od ronda przy OHP) - Branica - Wohyń, Białka – Płudy – Główne oraz Główne – Stok. Inwestycje te znacząco przełożą się na poprawę bezpieczeństwa oraz obniży koszty transportu na tych trasach.

Ostatnio modyfikowany środa, 19 luty 2020 08:25

Rozstrzygnięcie konkursów na realiz…

21 Lut 2020 Ogłoszenia/Komunikaty

Już niedługo IX Międzynarodowy - XIX Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców