Piknik z Funduszami Europejskimi

Występ na scenie Występ na scenie fot.Izabela Grzybowska
Opublikowane w Powiat wspiera
Czytaj 270 wyświetlono
Oceń
(0 Głosy)

Piknik z Funduszami Europejskimi w Radzyniu Podlaskim był wyjątkową okazją do zacieśnienia więzi społeczności lokalnej oraz promocji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Piknik odbył się 3 maja br. przy współpracy Powiatu Radzyńskiego, Urzędu Marszałkowskiego oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Radzyniu Podlaskim. Bogaty program wydarzenia zapewnił rozrywkę dla wszystkich uczestników, a obecność Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego i Starosty Radzyńskiego Szczepana Niebrzegowskiego dodatkowo podniosła rangę wydarzenia i świadczyła o ważności inwestycji realizowanych przy wsparciu unijnym.

Dzieci mogły wziąć udział w zabawach, konkursach oraz warsztatach edukacyjnych proponowanych przez przedstawicieli instytucji z powiatu radzyńskiego. Dmuchańce, kolorowe warkoczyki oraz obecność służb mundurowych, takich jak straż i policja, dodały piknikowi jeszcze większego uroku i atrakcyjności.

Dodatkowo, obecność Opery Lubelskiej i zespołu "Przyjazne Nuty" z pewnością uświetniły piknik wysoką jakością artystyczną i kulturową. Pokazy taneczne Szkoły Tańca „Diament”, zumba z Michałem Szabrańskim oraz pokazy sztuki walki Taekwondo były świetnym sposobem na dostarczenie niezapomnianych wrażeń uczestnikom wydarzenia.

Na pikniku pojawił się także punkt mobilny w ramach "Doradztwa klimatycznego na terenie Powiatu Radzyńskiego" z usługą konsultacyjno-doradczą polegającą na wspieraniu mieszkańców Powiatu w podejmowaniu działań sprzyjających osiągnięciu neutralności klimatycznej. 

Ostatnio modyfikowany wtorek, 07 maj 2024 11:21

Najczęściej czytane

Nagrody Sportowe Starosty Radzyńskiego: Uhonorowanie wybitnych Sportowców i Trenerów

Nagrody Sportowe Starosty Radzyński…

28 Maj 2024 Powiat wspiera

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego

Starosta Radzyński Szczepan Niebrze…

27 Maj 2024 Wiadomości ze Starostwa

Dzień Samorządu Terytorialnego 2024

Dzień Samorządu Terytorialnego 2024

27 Maj 2024 Ogłoszenia/Komunikaty

Lubelskie.pl

logo projektu współfinansowanego z programu unii europejskiej
Nowoczesna edukacja zawodowa w ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu