Współpraca w zakresie realizacji opieki stomatologicznej dla szkół Powiatu Radzyńskiego

Zabieg dentystyczny Zabieg dentystyczny Zdjęcie wykonane przez użytkownika luzybarua dla Pixabay
Opublikowane w Oświata

Zarząd Powiatu Radzyńskiego zaprasza podmioty lecznicze do współpracy w zakresie realizacji opieki stomatologicznej dla uczniów szkół prowadzonych przez Powiat Radzyński. Formularze wstępnej deklaracji współpracy należy złożyć do 31.03.2023 r. w Starostwie Powiatowym w Radzyniu Podlaskim, ul. Plac Potockiego 1, 21-300 Radzyń Podlaski, Punkt Informacyjny.

Dodatkowe informacje: Starostwo Powiatowe w Radzyniu Podlaskim, Wydział Edukacji, tel. (083) 352-77-83, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowe zasady współpracy znajdują się w załączonym ogłoszeniu oraz wzorze porozumienia:

Ogłoszenie o współpracy

Porozumienie o udostępnienie gabinetu stomatologicznego - wzór

Formularz deklaracji - klauzula

Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski na Prezydenckich Obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego

Starosta Radzyński Szczepan Niebrze…

27 Maj 2024 Wiadomości ze Starostwa

Dzień Samorządu Terytorialnego 2024